Çalışma Saatlerimiz

24 Saat Hizmette Açık

Telefon

0342 221 14 49

0542 395 5965 / 0537 015 96 92 / 0541 395 49 65

GAZİANTEP LİDER NAKLİYAT
GAZİANTEP LİDER NAKLİYAT

GAZİANTEP LİDER NAKLİYAT

Lider Nakliyat olarak yönetim oparesyonel bir anlayışla şekillenmiştir. Eşyalarınız temiz ve güvenilir alanlarda muhafaza edilmektedir. Nem ve bizim düşmanımız, güvenilir taşıma, temizlik dostumuzdur. İlke olarak şehir içi taşımacılığı nakliye sektörü içerisinde hizmet kalitesini yükselterek doğru nakliye fiyatı ile güvenli ve profesyonel taşımacılık hizmet ilkesinin daha fazla yaygınlaşmasını sağlamayı hedef edinmiş durumdayız.

Lider Nakliyat Personellerimiz ilk olarak evinizde mobilya eşyaların demonte işlemleriyle işe başlar. Çünkü mobilya eşyalar taşınması zor ve zarar görme ihtimali yüksek olduğundan dolayı firmamız personelleri tarafından demonte işlemi yapılır. Demonte parça mobilya eşyalar birinci sınıf ambalajlama malzemeleri kullanılarak paketlenmesi sağlanır.

Lider Nakliyat ta önemli olan eşyanın zarar görmeden taşınmasının sağlanmasıdır. Taşınacak kişinin eşyasını sigorta altına alan firmalarla çalışması sonucunda eşyaya herhangi bir zarar gelmesi durumunda söz konusu eşyanın maliyeti firma tarafından ödenmesi gerekir. Taşıma işlerinde aksaklık yaşamak istemeyen kişilerin firma seçimlerine özen göstermeleri gerekir.